53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Данило Яковлєв, Святослав Горбовий та Кароліна Келюх - чемпіони України з велоперегонів на треку

Прекрасно виступили на чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 24-29 жовтня 2022 р. відбувся у Львові, студент І курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв, другокурсник Святослав Горбовий та учениця 11 класу Кароліна Келюх.
 Данило Яковлєв став триразовим чемпіоном України! Сімнадцятирічний юніор переміг у індивідуальній, командній гонках переслідування та у медісоні. У командній гонці та у медісоні Данилу асистував його старший брат Микита, також вихованець коледжу. В командній гонці поруч з Данилом переможцем став і Святослав Горбовий. Окрім того, Святослав виборов срібні медалі у скретчі та медісоні.
 В активі Кароліни Келюх відразу п'ять нагород! Кароліна перемогла у командному спринті, стала срібною призеркою у спринті, гіті на 500м з місця та бронзовою - у кейріні і гіті на 200м з ходу.
 Першокурсник Микола Бордюг та третьокурсниця Анастасія Кривич здобули бронзові медалі у командному спринті.
 Серед переможців чемпіонату і випускники коледжу. Ми вже згадували Микиту Яковлєва. який переміг у командній гонці та медісоні. Окрім того, Микита посів ІІ місце у омніумі - велотрековому багатоборстві. А переміг тут також вихованець коледжу Роман Гладиш. Роман не мав собі рівних і у скретчі. А от у індивідуальній гонці переслідування Роман поступився юному Данилу Яковлєву.
 Серед жінок з-поміж кращих вихованки коледжу Юлія Бірюкова, Соломія Лукачук та Тетяна Клімченко.

Велоспорт

Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"