53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Учні спортколеджу-переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів з трекових видів змагань

6 золотих, 4 срібні, 5 бронзових нагород вибороли учні Львівського коледжу спорту на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на шосе з трекових видів програми, який 22-23 квітня відбуася у м.Жовкві. Змагалися спортсмени трьох вікових категорій.
 Першого дня змагань у командній гонці переслідування на 4км переможцями чемпіонату стали Ілля Стебельський (10кл.), Андрій Мечніков (8кл.) серед хлопців віком до 16 років, Арсен Мацьків (8кл) - серед хлопців віком до 14 років, Анастасія Додик (8кл.) - серед дівчат віком до 14 років. Кароліна Келюх (11кл.) та Єлизавета Дзіман (10кл.) посіли ІІ місце серед дівчат віком до 18 років, а Роман Лев (11кл.), Андрій Головченко (10кл.), Максим Щербацький (9кл.) і Владислав Голяк (8кл.) - третє серед юніорів до 18 років.
 Другого дня змагань молоді велосипедисти змагалися у гонці за очками та у скретчі (різновид групової гонки).
 У гонці за очками серед юнаків віком до 16 років чемпіоном України став Максим Щербацький, Владислав Голяк посів 4 місце. Єлизавета Дзіман стала бронзовою призеркою серед дівчат віком до 18 років, Роман Лев фінішував четвертим серед хлопців.
 У гонці скретч серед шістнадцятилітніх перемогу здобув Андрій Мечніков. Максим Щербацький показав другий результат, Ілля Стебельський - четвертий, а Владислав Голяк - п'ятий. Єлизавета Дзіман посіла ІІ місце серед дівчат-юніорок, а Арсен Мацьків - шосте серед молодших юнаків.

Велоспорт

Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"