53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол

“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ

В суботу, 10-го лютого, у пʼятому турі “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” учні десятого класу, відділення футболу коледжу спорту зіграли проти школи львівських “Карпат”. Рахунок: ДЮСШ “Карпати” 0 – 3 УФК-Карпати.

Голи забивали: Олександр Шопронку на 23 хв (пен.), Куценко, 28, Єнич, 55.
Зі стартових хвилин матчу гравці УФК-Карпати заволоділи ініціативою, утім перший гольовий момент створили підопічні Романа Деркача та Руслана Маланія. В одній з контратак Роман Войналович небезпечно пробив поруч зі стійкою.

Натомість саме команда Павлюха та Вільчинського відкрила рахунок, реалізувавши пенальті. Максим Зановʼяк не за правилами зупинив атаку гостей, тож арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Олександр Шопронку – 0:1.

“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туру

У середу, 7-го лютого, відбулися матчі 4-го туру “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Десятикласники відділення футболу зіграли проти Академії “Руху” U-15.
 Рахунок матчу: УФК-Карпати 6 – 0 АФ “Рух”.
 Голи забивали: Олександр Шопронку – на 4 хв, – на 60 хв, – на 67 хв, Тлумак Максим, 19 (пенальті), – на 21 хв, – на 52 хв.
Карпатівці відкрили рахунок вже на четвертій хвилині. Олександр Шопронку отримав передачу з лівого флангу та влучно пробив – 1:0!

Зимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру

27-го та 31-го січня , відбулися матчі першого та другого турів “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Команда десятого класу відділення футболу, вікова категорія U-16 зіграла проти школи ФК “Львів” та Академії Футболу "Рух".
Результат матчу: УФК Карпати 3 - 0 ФК Львів.
 Карпатівці з перших хвилин поєдинку заволоділи ініціативою та взяли гру під свій контроль. Тотальне домінування та велика кількість гострих моментів втілились у забитий м’яч на 32-й хвилині. Антон Левкович вдало обрав позицію у штрафному майданчику суперника та успішно зіграв на добиванні – 1:0.

Результати участі команди УФК Карпати U-17 у міжнародному турнірі на кубок президента міста Забже

27-28 січня 2024 року відбувся ХХХІ міжнародний турнір у Польщі, де учні 11-го класу відділення футболу нашого коледжу боролись за кубок президента міста Забже. Згідно з регламентом турніру вісім команд були поділені на дві групи. Карпатівці потрапили у квартет “Б”, де їхніми суперниками були “Гурнік” (Забже, Польща), “Карвіна” (Чехія) та “Розвуй” (Катовіце, Польща).

У рамках першого ігрового дня “зелено-білі” зіграли два поєдинки. Спочатку львів'яни поступилися “Гурніку” з рахунком 2:3. У складі “Карпат” забитими м’ячами відзначилися Денис Малиш та Максим-Іван Смаглій. Після цього “леви” протистояли МФК “Карвіна”. Підсумок двобою з чехами – 1:1. За карпатівців голом відзначився Денис Малиш, котрий реалізував пенальті.
Наступного дня підопічні Олега Родіна та Ігоря Артимовича теж провели дві гри. Спершу львів’яни перемогли “Розвуй” (Катовіце) з рахунком 1:0. Переможний гол в активі Антона Максимчука. У матчі плей-оф карпатівці програли “Заглембє” із Сосновця (0:3) та припинили виступи на турнірі.
У підсумку команда УФК Карпати U-17 (11 клас) фінішувала на шостій сходинці.

Футболісти одинадцятикласники змагатимуться на міжнародному турнірі на кубок президента міста Забже

27-28 січня 2024 року учні 11-го класу відділення футболу нашого коледжу зіграють на ХХХІ міжнародному турнірі у Польщі, де вони боротимуться за кубок президента міста Забже.
  УФК-Карпати U-17 потрапили у групу Б і зіграють з командами "Гурнік" (Забже), "Карвіна" (Карвіна) та "Розвуй" (Катовіце). Після матчів групового етапу команди зіграють з суперником, що зайняв аналогічне місце у групі А. Всього зелено-білі зіграють чотири матчі: два в суботу та два в неділю.

Учні 10-го класу відділення футболу гратимуть у “ЗИМОВОМУ КУБКУ ДЮФЛУ”.

Команда УФК-Карпати U-16 візьме участь у "Зимовому Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України", який розпочинається завтра, 26 січня 2024 року. Всього в турнірі візьмуть участь 46 команд, розподілені на 8 груп. Команда коледжу УФК «Карпати» - у четвертій групі, де окрім них, також гратимуть АФ “Рух”, АФ “Рух U-15”, КЗ ДЮСШ “Рух”, АФ “Скала 1911” та ФК “Львів”. Через непарну кількість учасників у цій групі, кожен тур одна з команд пропускатиме. Слід відзначити, що деякі клуби заявили і команди вікової категорії U-15.

Результати першого туру XXV турніру з футболу пам'яті заслуженого тренера України Ернеста Юста

20 та 21-го січня відбулися поєдинки першого туру 25 товариського турніру пам'яті видатного  наставника львівських «Карпат», заслуженого тренера України Ернеста Юста. Одинадцятикласники відділення футболу (U-17) зіграли свій перший матч у групі з ФК «Скала» (Вільховець), з рахунком 2:2.
  Львів’яни відкрили рахунок на 15-й хвилині матчу. Ігор Грибеник виявився першим на підбиранні, обіграв кількох захисників та влучно пробив – 1:0. Карпатівці продовжували тиснути на ворота опонента і це принесло результат на 36-й хвилині. Після серії ударів від гравців “зелено-білих” м’яч опинився у Антона Максимчука, який переправив його у сітку воріт, в результаті рахунок на завершення першого тайму був 2:0!

Підготовка футболістів до другої частини сезону 2023-2024

Учні нашого коледжу, відділення футболу, розпочали підготовку до другої частини сезону. Крім тренувань на футбольному полі підготовка включає аеробіку, акробатику та тренування у тренажерній залі.
 20-го січня розпочнеться Меморіал Ернеста Юста-2024, у якому візьме участь 56 команд. УФК-Карпати U-17, одинадцятикласники коледжу потрапили у групу 10, де зіграють проти “Гірника” (Новояворівськ), “Скали” (Вільховець) та футбольного клубу “Старий Самбір”. Матчі відбуватимуться на штучних полях стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках, стадіонах “Сокіл” та “Школяр” у Львові, а також “Арена Довге” у селі Довгому.

Результати перенесених матчів 11 туру ДЮФЛ

Учні нашого коледжу, відділення футболу зіграли матчі заключного у цьому році одинадцятого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
 19 листопада 2023 року команди відділення футболу нашого коледжу "УФК-Карпати Львів" вікової категорії U-14 та U-16 вдома приймали Футбольну Академію “Тернопіль”, а матчі U-15 та U-17 проти “ВІК-Волині” були перенесені через погодні умови на четвер 23-є листопада.
   19 листопада 2023 року
  Вікова група U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
 УФК-Карпати Львів 2 – 0 ФА “Тернопіль”
Голи: Смірнов Павло на 25 хв, Цупер Роман на 39 хв.
 Вікова група U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
 Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
 УФК-Карпати Львів 4 – 2 ФА “Тернопіль”
 Голи забивали: Тлумак Максим на 18 хв та на 58 хв з пенальті, Левкович Антон на 21 хв, Дєдов Олександр на 24 хв.
 23 листопада 2023 року
 Вікова група U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
 Тренери: Віталій Лобасюк і Андрій Гурський.
 “ВІК-Волинь” (Володимир) 1 – 1 УФК-Карпати Львів
Гол на 30 хвилині матчу забив Гльоц Святослав.
 Вікова група U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
 Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
 “ВІК-Волинь” (Володимир) 2 – 4 УФК-Карпати Львів
  Голи забивали: Гуминець - на 46 хв, Рубан на 78 хв – Грибеник Ігор на 35, 83 та 85 хв, Малиш Денис - на 53 хв.

Результати десятого туру ДЮФЛ

11-го та 12-го листопада відбулися матчі десятого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України але у зв'язку з повітряною тривогою матч U-17 догравався після завершення тривоги, а наші дев'ятикласники, U-15 зіграли у неділю. Команди Львівського фахового коледжу спорту, відділення футболу грали проти “Покрови” (Львів) та перемогли в усіх вікових категоріях.
 Результати проведених ігор наступні:
   Вікова група U-14 (8-й клас - 2010 р.н.).
УФК-Карпати Львів 3 – 1 Покрова Львів
Голи забивали: Смірнов Павло на 33 хв (пен.) і 36 хв, Пигичко Максим на 44 хв – Станіслав Підкіпняк на 11 хв.
УФК-Карпати Львів 5 – 0 Покрова Львів
   Голи забивали: Тлумак Максим на 25 хв, Дєдов Олександр на 33 хв, Карпінський Ернест на 44 хв, Білінський Арсен 50 хв, Єнич Роман на 65 хв.
Покрова Львів 3 – 0 УФК-Карпати Львів
   Голи забивали: Кокодиняк Юрій на 30, 62, 85 хв.
Покрова Львів 0 – 3 УФК-Карпати Львів
   Голи забивали: Кецик Матвій на 5 хв, Ксьонзик Владислав на 17 хв, Гльоц Святослав на 51 хв.

Результати дев’ятого туру ДЮФЛ

4-го та 5-го листопада відбулися матчі дев’ятого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди УФК-Карпати грали проти волинського футбольного центру “Ковель”.
  Результати ігор наступні:
Вікова група U-17:
ФЦ Ковель 0:2 УФК-Карпати Львів
Голи забивали: Юрій Кокодиняк, Ігор Грибеник.
Вікова група U-16:
УФК-Карпати Львів 6:0 ФЦ Ковель
Автори голів: Дєдов Олександр - 3, Тлумак Максим, Березовський Єгор, Поліщук Максим.
Вікова група U-15:
ФЦ Ковель 0:7 УФК-Карпати Львів
Голи забивали: Кашуба Матвій - 3, Кривунець Ярослав - 2, Бабірад Юрій, Тупісь Володимир;
Вікова група U-14:
УФК-Карпати Львів 5:0 ФЦ Ковель
Автори голів: Гаук Микола - 2, Смірнов Павло, Пигичко Максим, Руснак Мирослав.

Результати восьмого туру ДЮФЛ

28 та 29-го жовтня відбулися матчі восьмого туру, наші учні відділення футболу, зустрічались із чернівецькою “Спартою”, яку перемогли в усіх вікових категоріях.
 Рахунок Спарта (Чернівці) 0:2 УФК-Карпати (Львів).
Голи забили: Смірнов Павло - 24 хв, Пигичко Максим -на 70 хвилині матчу.
Рахунок УФК-Карпати (Львів) 4:0 Спарта (Чернівці).
Автори голів: Русяк Владислав на 25 хвилині, Гльоц Святослав на 48 хвилині, Панчишин Маркіян - на 62 хвилині, Москвітін Максим - на 69 хвилині.
Вікова група U-16 (10-й клас - 2008 р.н., на фото). Рахунок Спарта (Чернівці) 0:6 Уфк-Карпати (Львів).
Автори голів: Карпінський Ернест - на 16 хвилині, Карпин Богдан - на 17 хвилині, Шопронку Олександр - на 20 хвилині (пенальті), Бобечко Степан - на 25 хвилині, Тлумак Максим на 64 хвилині, Корчак Олег на 70 хвилині матчу.
Вікова група U-17 (11-й клас - 2007 р.н.).
Рахунок УФК-Карпати (Львів) 16:0 Спарта (Чернівці).
Голи забивали: Кокодиняк Юрій  на 1-й, 64-й, 83-й, 87-й хвилинах матчу, Грибеник Ігор - на 2-й та 16-й хвилинах, Орошкевич Богдан - на 6 хвилині, Максимчук Антон - на 38-й та 51-й, 63-й, 71-й, 78-й, та 84-й хвилинах, Дмитришин Тарас - на 65 хвилині, Черненко Єгор - на 86 хвилині, Грабовенський Назар - на 90 хвилині.

Результати сьомого туру ДЮФЛ

У суботу, 21-го жовтня, відбулися матчі сьомого туру дитячо-юнацької футбольної ліги України. У віковій групі  U-14 (учні 8-го класу, 2010 року народження), команда УФК-Карпати виграла у команди з Луцька ДЮФШ Волинь з рахунком 11:0.
 У віковій групі U-15 (учні 9 класу, 2009 року народження) команда “УФК-Карпати” на виїзді протистояли одноліткам з луцької “Волині” з рахунком 2:0.
  У віковій групі U-16, учні 10 класу (2008 рік народження) зіграли з ДЮФШ Волинь з рахунком 6:1.
   У віковій групі U-17 (2007 рік народження), учні 11 класу зазнали своєї першої поразки в сезоні. Львів’яни на виїзді поступились луцькій “Волині”.1:0.
   У віковій групі U-13 (2010 р.н.) команда учнів 7 класу УФК-Карпат зіграла з ДЮСШ Карпати внічию (рахунок 1:1). Автором голу був Калинич Давид.

Футболісти коледжу відіграли шостий тур дитячо-юнацької футбольної ліги України

У суботу, 14-го жовтня 2023 року, відбулися матчі шостого туру дитячо-юнацької футбольної ліги України.
 Команди «УФК-Карпати» зустрічалися з футболістами КЗ ДЮСШ “Рух”. Загальні підсумки:
U-14 (юнаки 2010 р.н.)
КЗ ДЮСШ “Рух” – «УФК-Карпати» – 2:2.
 Голи в команді «зелено-білих» забивали учні 8 класу Микола Гаук і Богдан Яскула.
  Першими у цьому поєдинку забили “УФК-Карпати”. В атаці правим флангом, Микола Гаук навішував у штрафний майданчик, однак м’яч зрізався з ноги карпатівця і залетів у дальній кут воріт.

Гол випускника відділення футболу став вирішальним у матчі проти чинних чемпіонів Европи!

Гол випускника відділення футболу КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" Іллі Квасниці став вирішальним у матчі проти чинних чемпіонів Европи збірної Англії!
16 жовтня 2023 року у м. Кошице (Словаччина) в групі F кваліфікації на чемпіонат Европи U-21 молодіжна збірна України здобула яскраву перемогу над командою Англії.
Українська команда вела у рахунку 2-0, але англійці зуміли відіграти два м’ячі й на 90-й хвилині матчу рахунок був нічийним 2-2. Арбітр додав 4 хвилини й саме на останній доданій хвилині матчу Ілля Квасниця забив переможний мʼяч для нашої збірної і для усіх уболівальників України.