53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олександра Тодорова завоювала бронзу на чемпіонаті України, та виконала норматив КМС!

14-17 червня 2024 року в Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з плавання на відкритій воді. У змаганнях прийняли участь 75 учасників, які змагались у трьох дистанціях (5 км, 7,5 км, 10 км).      Олександра Тодорова виборола бронзову медаль на дистанції 7,5 км з результатом 1:41.28,0. Також на цій дистанції Олександра виконала норматив кандидата в майстри спорту України. Дистанцію 5 км вона пропливла за 1:07.58,2.
  Вітаємо Олександру, тренерів та батьків із крутим виступом змаганнях!

Непрофільні види

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК В КОЛЕДЖІ З ТИТУЛОВАНОЮ ВИПУСКНИЦЕЮ ОКСАНОЮ ЛІВАЧ ВІТАЄМО ВІКТОРА ДІДУХА З ЗДОБУТТЯМ ЗОЛОТА ПАРАЛІМПІАДИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ!СВЯТКОВА ПОСВЯТА УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ ДО ДНЯ ЗНАНЬ! "Перемагає той, хто пам'ятає"ВІТАЄМО ТРЕНЕРІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!ВБОЛІВАЄМО ЗА ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ СПОРТУ НА ХХХІІІ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ!Випускниці коледжу Анастасії Шепіленко присвоєно звання "Майстер спорту міжнародного класу"!Олександра Тодорова завоювала бронзу на чемпіонаті України, та виконала норматив КМС!АННА-МАРІЯ ЯКИМІВ - ПЕРЕМОЖНИЦЯ ГІМНАЗІАДИ З ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ!Тиждень безпеки дорожнього рухуВихованці коледжу взяли участь у турнірі з кіберспорту!Студенти та викладачі коледжу взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції в Івано-ФранківськуРозширюємо обрії співпраці на міжнародному рівніУчні 7 класу відвідали справжні тропіки!Святкування дня вишиванки у коледжі спорту