53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : 20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло

У Львові відбулися ігри І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловіків Суперлігиміж командами, які входять до складу групи «А». Команда «ЛФКС-Акватіко» до складу якої входили учні 11 класу Палій Арсен, Павлечко Ростислав, Ричун Олександр, Любченко Артур, Максюк Олександр, Фединяк Гліб – зіграла внічию з командою "КІВС" Львів (рахунок 9:9), виграла у команди Збірної Закарпатської області (рахунок 10:14) та програла команді ВК "Динамо" (рахунок 16:5). Після І туру команда «ЛФКС-Акватіко» посідає ІІ місце у турнірній таблиці групи «А».
У свою чергу, ВК «Динамо» до складу якої входили учні Хитрий Марко, Лень Маркіян, Рудник Олег, Чопик Святослав Ярема Олександр зіграла І тур з такими результатами – у грі зі збірною   Закарпатської області виграла з рахунком 25:7, виграла у команди "КІВС" Львів з рахунком 19:4, та виграла у команди "ЛФКС - Акватіко" з рахунком 16:5. Після І туру команда ВК «Динамо» посідає І місце у турнірній таблиці групи «А».
Гурзан Максим змагався у складі збірної команди Закарпатської області, та окрім зазначених вище ігор з командами ВК "Динамо"  та "ЛФКС - Акватіко", зіграв гру з командою "КІВС" Львів. У цій грі команда Закарпатської області незначно поступилася з рахунком 8:7, та у підсумку займає ІІІ місце у турнірній таблиці групи «А».

Анонси
28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

History of Ukrainian State

Водне поло

Водне поло

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи