53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика

Віктор Шаповал набирає форму

Вихованець відділення легкої атлетики ЛУФК Віктор Шаповал посів ІІІ місце на міжнародному турнірі у м.Банська Бистриця, що у Словаччині. Його результат 228см. Переміг росіянин Іван Ухов з кращим результатом сезону у світі 238см.
За мат. сайту «Наш спорт»

Тамара Євдокимова третя серед списометальниць

У м.Ялті 24-26 лютого 2010р. пройшов чемпіонат України з легкоатлетичних метань. В змаганнях дівчат віком до 17р. ІІІ місце у метанні спису посіла учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Тамара Євдокимова. Її результат у метанні 600г списа 40м 82см.

Дмитро Дем'янюк їде на чемпіонат світу

Виконком ФЛАУ затвердив склад української команди, яка візьме участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики в закритому приміщенні, що 12-14 березня 2010р. відбудеться у Катарі. У складі делегації 7 чоловіків та 11 жінок.
Звання кращого стрибуна світу у стрибках у висоту виборюватиме і вихованець відділення легкої атлетики Львівського училища фізичної культури Дмитро Дем'янюк. Дмитро цього змагального сезону демонструє добру спортивну форму і має в своєму активі стрибок на 231см.

Стипль-чез кращий в ЛУФК

У м.Сумах 5-6 лютого 2010р. пройшов зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У бігу на 3000м з перешкодами серед дівчат ІІ місце посіла першокурсниця Львівського училища фізичної культури Юлія Кухар. Лише 0,07 секунди програла Юлії студентка ІІ курсу Іра Євочка. Обидві спортсменки тренуються у групі заслуженого тренера України Михайла Сташківа.

Дмитро Дем'янюк набирає форму

У м.Празі (Чехія) пройшов традиційний міжнародний турнір зі стрибків у висоту «29 Novinarska Latka». Вихованець відділення легкої атлетика ЛУФК Дмитро Дем'янюк (тренер Валерій Лебедюк) подолав 230см і тільки за спробами поступився росіянину Олексію Дмитріку. Дмитро у хорошій формі підходить до чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні, який 10 березня 2010р. стартує у Катарі.

І серед юніорів в призерах

Паралельно з юнацькою першістю у м.Сумах 5-6 лютого 2010р. проходив юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. І тут серед кращих – вихованки Михайла Сташківа. Студентка І курсу ЛУФК Юлія Кухар посіла ІІ місце в бігу на 3000м з перешкодами. А поруч з Юлею фінішувала другокурсниця Ірина Євочка. Іра програла Юлі лише 7 сотих секунди і стала бронзовим призером чемпіонату.

Оксана Райта – чемпіонка України з легкої атлетики

У м.Запоріжжі 2-3 лютого 2010р. пройшов юнацький чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Як звично, добре виступили на всеукраїнській першості вихованці Заслуженого тренера України Михайла Сташківа. Одинадцятикласниця ЛУФК, кандидат на участь в І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі Оксана Райта перемогла на своїй „коронній” дистанції 2000м з перешкодами. Десятикласник училища Богдан Городинський став срібним призером на гладкій дистанції 3000м. Вихованка вчителя легкої атлетики Валерія Федоренка одинадцятикласниця Марта Заставська зупинилась за крок від п’єдесталу: посіла 4 місце в бігу на 60м з бар’єрами (її час – 9.31) та 5 місце в бігу на 200м (26:83). Дев’ятикласник Андрій Попович з результатом 190см зайняв 8 місце у стрибках у висоту.

Ірина Маланчук п’ята на Кубку України

Другокурсниця Львівського училища фізичної культури Ірина Маланчук виборола 5 місце у стрибках у висоту на Кубку України з легкої атлетики, який 30-31 січня 2010р. проходив у м.Запоріжжі. Її результат 175см. Студентка ІІІ курсу Соломія Швед з результатом 170см посіла 7 місце.

Дем’янюк третій у Чехії

Вихованець відділення легкої атлетики і вчителя виду спорту ЛУФК Валерія Лебедюка Дмитро Дем’янюк продовжує демонструвати хорошу форму на змаганнях зимового циклу на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту «Бескидська планка» у м.Трінец, що у Чехії, Дмитро здолав 227см і посів 3 місце. А переміг у змаганнях чинний чемпіон Європи у приміщенні, рекордсмен Росії (240см) Іван Ухов. Його результат – 234см.

Дмитро Дем’янюк показав кращий результат сезону у світі

16 січня 2010р. у манежі ЛДУФК пройшов ХІ Меморіал Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту. Вихованець відділення легкої атлетики Львівського училища фізичної культури Дмитро Дем’янюк стрибнув на 231см і показав кращий результат сезону у світі. Дмитро сповнений оптимізму і розраховує поборотися за медалі зимового чемпіонату світу, який у березні пройде у Катарі. Третє місце на меморіалі посів ще один вихованець ЛУФК Віктор Шаповал. Його результат – 223см.

Юлія Кухар – п’ята на Світовій гімназіаді

12 грудня 2009р. У Катарі закінчилася ХІV Всесвітня гімназіада. Ці змагання називають ще Світовими іграми школярів. Студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Юлія Кухар посіла 5 місце в бігу на 2000м з перешкодами. Її час – 7.10.89.

Юлія Кухар їде на Всесвітню гімназіаду

З 6 до 12 грудня 2009р. у м.Доха, столиці Катару відбудеться ХІV Всесвітня гімназіада. У складі учнівської збірної команди України з легкої атлетики участь у гімназіаді візьме студентка І курсу Львівського державного училища фізичної культури Юлія Кухар. Юля змагатиметься в бігу на 200м з перешкодами.

Юлія Кухар – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросу

У м.Білій Церкві 24-25 жовтня 2009р. пройшов чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Студентка І курсу ЛУФК Юлія Кухар посіла ІІІ місце у віковій категорії дівчат-юніорок і увійшла до складу юніорської збірної, яка буде готуватися до європейської та світової першості.
Технічні результати виступу всіх учнів і студентів УФК:
- Євочка Ірина (ІІІ к.) – жінки, дист.4000м – 12 місце, час – 15.18,0;
- Кухар Юля (І к.) – юніори 2000м – ІІІ місце – 6.51,0;
- Бубняк Ірина (11 кл.) – юніори 2000м – 7 місце – 7.02,0;
- Райта Оксана (11 кл.) – юніори 2000м – 9 місце – 7.04,0;
- Чекан Юля (10 кл.) – дівчата 1000м – 8 місце – 3.06,0.

Дмитро Дем’янюк відновився після операції

У м.Ялті 22-23 вересня 2009р. пройшли змагання з легкої атлетики на Кубок України серед команд ШВСМ. У стрибках у висоту результат міжнародного класу - 231 см показав вихованець відділення легкої атлетики ЛУФК Дмитро Дем’янюк. В кінці минулого року Дмитро переніс складну операцію по відновленню передньої схрещеної зв’язки колінного суглобу і ось вдруге за останній час стрибнув вище 230 см.

ІІІ місце у цьому виді програми посів ще один вихованець відділення і тренера Валерія Лебедюка Віктор Шаповал. Його результат – 220 см.

Юрій Локтіонов – срібний призер чемпіонату України

У м.Івано-Франківську у рамках міжнародних змагань зі спортивної ходьби на Кубок «Вечірнього Івано-Франківська» пройшов і чемпіонат України серед молоді в ходьбі на 50 км. Срібним призером чемпіонату став студент ІІІ курсу ЛУФК Юрій Локтіонов, який вперше в житті стартував на цій зовсім «чоловічій» дистанції.