53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика

Юрій Локтіонов – бронзовий призер чемпіонату України зі спортивної ходьби серед юніорів.

Студент ІІ курсу училища Юрій Локтіонов здобув бронзову нагороду чемпіонату України зі спортивної ходьби серед юніорів, що пройшов в м.Євпаторії. Незважаючи на несприятливі погодні умови спортсмен пройшов дистанцію 10 км за 43 хвилини 11 секунд і встановив свій особистий рекорд! Сподіваємося, що Юрій буде представляти нашу державу на Кубку Європи, що відбудеться наприкінці травня у Франції.

Вітаємо Юрія і його тренера – Ніну Леонтіївну Васильків!

Змагання на призи львівських олімпійців

Щороку в березні проходить відкрита першість Львівського державного училища фізичної культури з легкої атлетики у приміщенні на призи львівських олімпійців.

Цього року у змаганнях взяли участь 24-и команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл не лише Львівської, а й Волинської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей. 265 юнаків та дівчат змагалися у бігу на 60, 300 та 600 метрів, а також у стрибках у висоту.

Ці старти є своєрідним випробувальним тестом для майбутніх учнів нашого училища, де виросли учасники Олімпійських ігор з легкої атлетики Андрій Булковський, Дмитро Дем’янюк, Андрій Скварук.

За доброю традицією юних спортсменів прийшли привітати олімпійці минулих років – Віра Попкова (бронзовий призер Олімпійський ігор-68 в естафетній команді 4х100 м), Павло Андрєєв (учасник ОІ-72 в бігу на 10 км), Дмитро Дем’янюк (учасник ОІ-2008 у стрибках у висоту).

Призери змагань були нагороджені медалями та грамотами училища фізичної культури, а спортсмени, які показали найкращі результати у кожному виді змагань, були нагороджені Дипломами національного олімпійського комітету України.

Завершився чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів.

Четверо студентів училища здобули медалі. Переможцем змагань з бігу на 3000м з перешкодами стала першокурсниця Ірина Євочка (тренер Сташків М.В.), срібним призером в стрибках у висоту стала також студентка 1 курсу - Ірина Маланчук (тренер Скалоцька М.В.). Бронзові медалі здобули студенти 2 курсу Соломія Швед в стрибках у висоту (тренер Скалоцька М.В.) та Юрій Локтіонов в спортивній ходьбі (тренер Васильків Н.Л.)

Ірина Євочка Чемпіонка світу з кросу серед школярів

Днями в Празі (Чехія) відбувся Чемпіонат світу з кросу серед кадетів. Вихованка Львівського державного училища фізичної культури Ірина Євочка (Миколаїв, ФСТ "Динамо") здобула перемогу на дистанції 3 км, також Ірина у складі збірної команди України посіла друге командне місце.

Вітаємо Ірину та її тренерів О.Гнатіва, заслуженого тренера України Михайла Володимировича Сташківа та Ірину Степанівну Кропивницьку з перемогою та бажаємо їм подальших успіхів!

"Золоті" естафети юніорського Чемпіонату

Успішно виступили учні і студенти ЛДУФК на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики.

Христина Стуй перемагає у Москві

Вихованка відділення легкої атлетики ЛУФК Христина Стуй (вип. 2005 р.) перемогла на міжнародному легкоатлетичному турнірі «MoscowOpen», який 29 червня 2010 р. пройшов у російській столиці. Христині не було рівних в забігу жінок віком до 23 років на 100 м. Час Христини 11.32 дозволив виконати їй норматив майстра спорту міжнародного класу.
Додамо, що сьогодні Христина Стуй проживає і продовжує свою карєру у м.Івано-Франківську, звідки вона родом.

Владислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу

У столиці Кенії м. Найробі впродовж 12-15 липня 2017р. відбувся X чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
У стрибках у висоту бронзовим призером юнацького чемпіонату світу з особистим рекордом 211см став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Владислав Лавський (на фото).

Заскалько і Солодуха перемогли на меморіалі Олексія Дем’янюка

У суботу 14 січня 2017р. легкоатлетичний манеж СКА у Львові приймав вісімнадцяті за ліком міжнародні змагання «Меморіал Олексія Дем’янюка» зі стрибків у висоту.
У категорії юніорок перемогу здобула студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Ілона Заскалько (на фото). Ілона стрибнула на 175см і на 10см випередила свою подругу по тренуваннях і однокурсницю Анастасію Матвійок.

З „Буковиною” розійшлись миром

22 жовтня 2011р. відбулися ігри 7 туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2011/2012р.р. Команди 10 і 8 класів зустрічалася у Дублянах з чернівецькою „Буковиною”. Десятикласники показали зрілий комбінаційний футбол і на класі впевнено перемогли 6:1 (голи на рахунку В. Гладкого - 2, Маляренка А. - 2, Намуйлика П., Грисьо М.). Молодші, на жаль, діяли невпевнено і свою гру програли 0:2.
Команди 11 і 9 класів ігри цього туру заграли достроково 5 жовтня у Моршині у зв’язку з тим, що відразу троє вихованців училища(Т.Качараба, Ю.Яструб, А.Маркович) перебувають у юнацькій збірній команді України і готуються до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи. Нагадаємо, що у Моршині старшокласники несподівано програли 1:3, молодші перемогли „Скалу” 2:0.

На Європейському олімпійському відборі Ірина Племянник дев’ята.

У столиці Азербайджану м.Баку 30-31травня 2014р. відбувся Європейський молодіжний олімпійський відбір з легкої атлетики для участі у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, які цього літа пройдуть у Китаї.
           У забігу на 2000м з перешкодами 9 місце в змаганнях серед дівчат посіла учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Племянник (на фото). Час Ірини - 7.12,88 хв.

Тамара Євдокимова – переможниця молодіжного чемпіонату.

Студентка ІІ курсуЛьвівського училища фізичної культури Тамара Євдокимова посіла І місце на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики, який у ці дні триває у м. Донецьку. Тамара з результатом 46м. 16см. Перемогла у метанні списа.