53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : 1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”

У суботу, 18-го травня, відбулися поєдинки 1/16 фіналу Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди відділення футболу коледжу вікових категорій U-14 та U-16 зіграли проти ФК “Львів”, а команда вікової категорії U-15 змагалась за путівку в наступний етап з ДЮСШ “Карпати”.
   U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
УФК-Карпати 1:0 ФК ЛЬВІВ
Гол: Дєдов - 45 хв.
Склад: Колесник, Білінський, Куценко, Бобечко, Давид, Березовський (Карпінський), Тлумак, Карпин, Дєдов (Мартинюк), Гавура (Левкович), Шопронку.
На початку матчу хорошу атаку провели гості, яка завершилась ударом гравця “Львова”, але м’яч після його пострілу пролетів повз ворота. Карпатівці відразу відповіли своїм моментом. Олександр Дєдов отримав м’яч на фланзі, змістився в центр і пробив у ближній кут – м’яч пролетів на відстані кількох сантиметрів від стійки воріт “містян”.
У середині першого тайму Максим Тлумак завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика, але кіпер “Львова” парирував цей удар. Згодом Кирило Куценко замкнув подачу з кутового, але захисник “Карпат” пробив невлучно. Після цього Дмитро Давид стріляв з меж штрафного майданчика, однак його удар заблокували захисники гостей. У наступній атаці воротам “Львова” загрожував Максим Тлумак, який потужно пробив здалеку. Знову “містян” виручив воротар.
На початку другої половини зустрічі тиск “Карпат” втілився у забитий м’яч. Олександр Дєдов змістився з флангу в центр штрафного майданчика та завдав влучного удару по воротах “Львова” – 1:0. Згодом карпатівці відзначилися вдруге, але взяття воріт не було зараховано через офсайд.
“Зелено-білі” протягом усього другого тайму володіли ініціативою та діяли першим номером. “Львів” намагався відігратися, але “містяни” не змогли реалізувати свої моменти. Отож, УФК-Карпати U-16 перемагають “Львів” з рахунком 1:0 завдяки голу Олександра Дєдова і виходять до 1/8 фіналу ДЮФЛУ.

U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренер: Віталій Лобасюк.
УФК-Карпати 1:0 КЗ ДЮСШ КАРПАТИ
Гол: Кецик - 49 хв.
Склад: Демків, Панчишин, Гутник, Зварич, Русяк, Кецик, Гураль, Москвітін (Ксьонзик, 43), Бабірад, Стасюк, Кашуба.
З перших хвилин карпатівського дербі було зрозуміло, що обидві команди налаштовані лише на перемогу. Суперники раз-по-раз обмінювалися небезпечними атаками. Чимало ударів виконувалися з-за меж карного майданчика. Спочатку Владислав Русяк пробив у руки Арсену Мосію, а після пострілу представника ДЮСШ Павла Романця мʼяч пролетів вище. Невдовзі Юрій Бабірад ударом завершив прохід лівим флангом – воротар впорався без проблем.
Ще раз змусив Арсена Мосія попрацювати Матвій Кецик, який стріляв з 20-ти метрів. Під кінець першого тайму Андрій Покладок сильно бив з лівого флангу – мʼяч пролетів над поперечиною.
У другому таймі на полі було ще більше боротьби. Гарну нагоду відкрити рахунок втратив капітан карпатівської ДЮСШ Ігор Кіт, який після навісу Владислава Думи, з двох метрів головою відправив мʼяча повз ворота. А от УФК-Карпати свою нагоду використали. Кецик пробив головою, мʼяч від землі влучив у перекладину і повернувся до нього знову. З другої спроби Матвій не схибив.
Після пропущеного голу гравці ДЮСШ таки зуміли зрівняти рахунок. Ігор Кіт зі стандарту навісив у штрафний майданчик, утім голкіпер коледжу спорту вибив мʼяч на Павла Романця. У цьому моменті Артем Демків вже не зміг врятувати свої ворота – 1:1.
Під завісу гри Матвій Кецик подав на Маркіяна Панчишина, той пробив головою, але Арсен Мосійчук виявився першим на мʼячі. Рахунок 1:1 протримався до фінального свистка, відтак, долю виходу в наступний раунд команди визначали у післяматчевій серії пенальті, в якій гравці ДЮСШ “Карпати” перемогли з рахунком 5:4.

U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
УФК-Карпати - ФК ЛЬВІВ
Склад: Шекета, Дмитрук, Полеванчук, Колонюк, Камаралі (Руснак), Смірнов, Гаук, Цупер (Когут), Воронюк, Пигичко (Кікоть), Яскула.
Вилучення: Яскула
З самого початку зустрічі “Карпати” діяли другим номером. Таким чином, “Львів” періодично наближався до воріт Володимира Шекети, проте до небезпечних моментів справа не доходила. У першому таймі восьмикласники створили кілька моментів після навісних подач від Дмитра Петрука. Двічі його передачі були акцентовані на дальню стійку, де на м’яч очікував Владислав Воронюк – обидві спроби завершились ударом повз ворота.
Ситуація не змінилась і в другому таймі. Єдиний гол у зустрічі був забитий на 57-й хвилині, коли хавбек гостей забіг за спини центральним захисникам “Карпат” та відправив м’яч точно у дев’ятку – 1:0. До кінця зустрічі підопічні Гринишина і Артимовича залишились у меншості – Богдан Яскула отримав пряму червону картку.
Таким чином, команда УФК-Карпати U-14 покидає фінальну стадію змагань та завершує сезон.

Стадія 1/8 фіналу складається з двоматчевого протистояння.
Субота, 25.06.2024

U-16 12:00 , м.Львів, вул.Липова Алея 5, стадіон "Україна" верхнє поле.

Футбол

1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17