53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ

У середу, 5-го червня, відбувся матч-відповідь між командами УФК-КАРПАТИ та АФ Рух U-17. Поєдинок завершився без голів, але за підсумками двоматчевого протистояння далі йдуть “зелено-білі”.
U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
УФК-КАРПАТИ 0:0 АФ Рух – (загальний рахунок – 2:1)
Склад: Домчак, Кокодиняк, Черненко, Грабовенський, Комарениць, Резнік, Малиш (Орошкевич - 89 хв), Дмитришин (Максимчук - 73 хв), Грибеник, Смаглій, Пилипчук.
Запасні: Фандист, Жулінський, Фостяк, Гудзь, Бондарук.
Вилучення УФК-КАРПАТИ: Резнік - 90+3 хв
Вилучення АФ Рух: Дяк - 83 хв, Горін - 90+3 хв.
Після програшного домашнього поєдинку (1:2) команда АФ “Рух” була змушена виборювати перемогу у другому матчі. Гості з перших хвилин гри почали застосовувати високий пресинг, нав’язуючи карпатівцям динамічний темп. Неодноразово такі дії спонукали “зелено-білих” втрачати м’яч під час створення своїх атак, проте рухівці до перерви жодного разу не потурбували Назара Домчака.
Натомість “Карпати” на 10-й хвилині організували перший гострий момент. Ігор Грибеник виконав простріл з флангу, який замикав Данило Пилипчук. Форвард пробив по воротах, утім голкіпер відбив удар. Максим Смаглій опинився першим на добиванні, але захисник завадив карпатівцю завдати акцентованого удару.
Чудову нагоду відкрити рахунок мав Тарас Дмитришин. На 34-й хвилині Пилипчук прострілив у штрафний майданчик, а Тарас пробив у дотик – вище воріт. Під завісу першого тайму Дмитришин стріляв здалеку, над попереччиною.
По перерві малюнок гри майже не змінився. Рухівці активно пресингували, адже такий результат їх не влаштовував. На 69-й хвилині Смаглій виконав навіс з кута поля, адресатом якого був Назар Грабовенський – після удару головою м’яч розминувся зі стійкою. За кілька хвилин свою команду був змушений рятувати Домчак. Голкіпер виконав ефектний сейв після удару вінгера “Руху”.
На 72-й хвилині “зелено-білі” двічі дуже небезпечно пробирались до воріт суперника. Спочатку Пилипчук протягнув м’яч по флангу та асистував на дальню стійку, де Смаглій з близької відстані пробив повз ворота. А згодом Юрій Кокодиняк майстерно обіграв кількох опонентів у штрафному майданчику та цілив у дальній кут – невлучно.
На 80-й хвилині Домчак знову врятував свою команду після удару з близької відстані. Взагалі остання десятихвилинка матчу видалась насиченою на боротьбу та червоні картки. На 83-й хвилині нападник “Руху” був покараний попередженням за симуляцію у карному майданчику, тому його партнер Ростислав Дяк занадто бурхливо звернувся до арбітра, за що був покараний двома жовтими картками. А у доданий до другого тайму час сталася сутичка, внаслідок якої Владислав Резнік та гравець “жовто-чорних” Віталій Горін отримали по прямій червоній картці.
Матч завершився безгольовою нічиєю, відтак за сумою двох поєдинків (2:1) команда одинадцятого класу виходить до 1/4 фіналу Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2023/24, де зіграє проти ФК Львів.

Стикові матчі Чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2023/2024 років.
Стадія 1/4 фіналу складається з двоматчевого протистояння.

09.06.2024 - неділя 12:00 , м.Львів, вул.Липова Алея 5, стадіон "Україна" верхнє поле. (перший матч)

Футбол

ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту