|
Школа : Навчальні результати
Рейтинг учнів загальноосвітньої школи-інтернату коледжу за підсумками І семестру 2023-2024 навчального року (навчальні показники) - перша десятка
Місце за І сем. |
Прізвище учня |
КРНД за І сем. |
Відділення |
Клас |
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ |
1. |
Михайлюк Ольга |
0,892 |
гандбол |
9-Б |
2. |
Боднарчук Юлія |
0,887 |
гандбол |
9-Б |
3. |
Федун Елизавета-Мішель |
0,882 |
додатковий контингент (художня гімнастика) |
9-Б |
4. |
Петрусь Домініка |
0,882 |
фехтування |
11-В |
5. |
Гусєв Едуард |
0,882 |
бокс |
11-Г |
6. |
Дорош Антон |
0,866 |
водне поло |
10-Б |
7. |
Окопна Діана |
0,863 |
кульова стрільба |
8-А |
8. |
Демків Артем |
0,849 |
футбол |
9-В |
9. |
Майданська Іванна |
0,848 |
вільна боротьба |
7 |
10. |
Попівняк Лілія |
0,848 |
гандбол |
9-Б |
11. |
Скіцько Адріана |
0,848 |
гандбол |
11-В |
Рейтинг класів загальноосвітньої школи-інтернату коледжу за підсумками
І семестру 2023-2024 навчального року (навчальні показники)
Місце за І сем. |
Клас |
Класний керівник |
КРНД за І сем. |
1 |
7 |
Кобилецька О.І. |
0,694 |
2 |
11-В |
Мацюх Г.Р. |
0,687 |
3 |
9-Б |
Лозюк А.В. |
0,685 |
4 |
10-А |
Нелюб В.Р. |
0,685 |
5 |
11-Б |
Шишкова Н.З. |
0,678 |
6 |
8-А |
Ваньо Б.Б. |
0,671 |
7 |
11-А |
Барабаш Я.М. |
0,667 |
8 |
9-В |
Барабаш Н.Р. |
0,644 |
9 |
10-В |
Стасишин У.І. |
0,643 |
10 |
8-Б |
Мокрецька І.М. |
0,635 |
11 |
11-Г |
Ковалишин Л.В. |
0,631 |
12 |
10-Б |
Климків О.М. |
0,616 |
13 |
9-А |
Фамуляк О.Я. |
0,615 |
Рейтинг спортивних відділень загальноосвітньої школи-інтернату коледжу
за підсумками І семестру 2023-2024 навчального року (навчальні показники)
Місце за І сем. |
Спортивне відділення |
Старший вчитель |
КРНД за І сем. |
1 |
гандбол |
Надич В.І. |
0,742 |
2 |
кульова стрільба |
Коневич Р.В. |
0,716 |
3 |
веслування на байдарках і каное |
Поцюрко М.С. |
0,690 |
4 |
додатковий контингент |
- |
0,689 |
5 |
футбол |
Лобасюк В.С. |
0,683 |
6 |
сучасне п’ятиборство |
Роговенко Н.М. |
0,655 |
7 |
водне поло |
Наумчик Є.Г. |
0,647 |
8 |
легка атлетика |
Черних В.М. |
0,644 |
9 |
санний спорт |
Жидкова С.М. |
0,619 |
10 |
велоспорт |
Каргут А.С. |
0,616 |
11 |
фехтування |
Бунєєва В.Л. |
0,608 |
12 |
вільна боротьба |
Дух І.Г. |
0,605 |
13 |
бокс |
Джуман Р.З. |
0,593 |
14 |
стрільба з лука |
Колядінцева С.О. |
0,590 |
Рейтинг виховних груп загальноосвітньої школи-інтернату коледжу
за підсумками І семестру 2023-2024 навчального року (навчальні показники)
Місце за І сем
|
Виховна група
|
Вихователь
|
КРНД за І сем.
|
1
|
7
|
Дука Н.Б.
|
0,741
|
2
|
2
|
Голодняк Н.М.
|
0,716
|
3
|
3
|
Мороз І.З.
|
0,691
|
4
|
5
|
Богоніс І.П.
|
0,682
|
5
|
11-Б футбол
|
Вороняк Г.Н.
|
0,678
|
6
|
4
|
Вороняк Г.Н.
|
0,666
|
7
|
1
|
Поважняк Л.В.
|
0,635
|
8
|
9
|
Мачайло О.В.
|
0,635
|
9
|
8
|
Петик І.М.
|
0,628
|
10
|
10
|
Іваночко Л.Л.
|
0,601
|
11
|
6
|
Бережна Г.М.
|
0,575
|
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
Директор:
Окопний Андрій Михайлович,
Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент
Анонси
12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н. Детальніше: розділ "футбол"
|