53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ 3:0 ДЮСШ ФА КРИВБАС

22-го червня відбувся другий матч фіналу чотирьох Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команда відділення футболу одинадцятого класу коледжу зустрічалася з ДЮСШ ФА "Кривбас".
  U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
  Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
  УФК-КАРПАТИ 3:0 ДЮСШ ФА Кривбас.
 Голи: Малиш - 31 хв, Пилипчук - 53 хв, Комарениць - 88 хв.
  Склад: Домчак, Грабовенський (Тлумак - 58 хв), Черненко, Кокодиняк (Гудзь - 90+4 хв), Резнік, Максимчук (Шопронку - 69 хв), Пилипчук, Малиш (Фостяк - 89 хв), Орошкекевич (Бондарук - 75 хв), Комаринець, Грибеник.
  Запасні: Фандист, Жулінський, Дмитришин.
  На початку матчу "зелено-білі" встановили контроль над мʼячем та більшість часу проводили в позиційних атаках. Натомість криворіжці низько зустрічали опонентів та намагались вибігати у контратаки.
  Перша небезпечна атака у матчі відбулась на 12-й хвилині. Данило Пилипчук виконав навіс зі штрафного на Владислава Резніка, а той головою скинув на лінію воротарського майданчика. Денис Малиш пробив у падінні через себе, проте його ефектний удар заблокували захисники.
  На 15-й хвилині Пилипчук пройшов правим флангом та прострілив у бік воріт — Олег Сурдов витягнув мʼяч з ближнього кута. "Кривбас" відповів на 22-й хвилині – Дмитро Мурашко скористався помилкою Малиша та вибіг віч-на-віч з Назаром Домчаком, але у ворота не влучив. На 31-й хвилині Ігор Грибеник отримав передачу на хід від Антона Максимчука. Хавбек навісив, а Малиш пробив головою та вивів карпатівців вперед – 1:0.
  На старті другого тайму Малиш знову міг відзначатись, проте цього разу Денис пробив над поперечкою. Постійний тиск на ворота "червоно-білих" дав результат на 53-й хвилині. Артур Комарениць навісив з лівого флангу на дальню стійку, а Пилипчук розстріляв порожній кут воріт.
  Данило міг відзначатись дублем на 65-й хвилині, проте його удар заблокував захисник, після чого мʼяч влучив у поперечку. Скоротити відставання ледь не вдалось Івану Ліфенцеву — на заваді голу став Домчак, котрий здійснив сейв. Фінальну крапку в матчі поставив Артур Комарениць на 88-й хвилині. Латераль підключився до атаки, відгукнувся на простріл Олександра Шопронку та потужно пробив з лівої – 3:0.
  УФК-Карпати перемагають однолітків з ДЮСШ ФА "Кривбас". Вирішальний матч за чемпіонство в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України між "Карпатами" та "Шахтарем".

Футбол

ФК-КАРПАТИ U-17 – ЧЕМПІОНИ ДЮФЛ УКРАЇНИ СЕЗОНУ 23/24ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ 3:0 ДЮСШ ФА КРИВБАСФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу