53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : ФК-КАРПАТИ U-17 – ЧЕМПІОНИ ДЮФЛ УКРАЇНИ СЕЗОНУ 23/24

23-го червня відбувся заключний матч фіналу чотирьох Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команда одинадцятого класу відділення футболу коледжу зустрічалася з "Шахтарем”.
  U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
  Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
  УФК-КАРПАТИ 1:1 ФК Шахтар
  Гол: Грибеник - 7 хв.
 Склад: Домчак, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Резнік, Максимчук (Шопронку - 62 хв), Пилипчук, Малиш (Тлумак - 74 хв), Орошкевич (Бондарук - 81 хв), Комаринець, Грибеник.
  Запасні: Фандист, Фостяк, Жулінський, Гудзь, Дмитришин.
  Матч, який визначав переможця Дитячо-юнацької футбольної ліги України у категорії U-17, розпочався дуже динамічно. "Карпати" заволоділи ініціативою та швидко відкрили рахунок. На 7-й хвилині Данило Пилипчук виконав навіс зі штрафного з лівого флангу, а воротар "гірників" Артем Недозимований невпевнено зіграв на виході. Ігор Грибеник виявився найспритнішим та вразив порожні ворота — 1:0.
  Грибеник невдовзі міг шокувати суперників вдруге. На 11-й хвилині Пилипчук знову знайшов передачею свого партнера, проте цього разу голкіпер "Шахтаря" зіграв надійно. "Помаранчево-чорні" вдало скористались своїм першим моментом, Владислав Тютюнов вийшов на ударну позицію та завдав точного удару в кут.
  "Шахтар" відчув впевненість у своїх силах та до перерви створив кілька небезпечних моментів. Втім Назар Домчак демонстрував майстерну гру на лінії та неодноразово рятував свою команду після ударів Тютюнова та Данковського.
  З початку другого тайму картина на полі не змінилась. Нічия не влаштовувала "гірників", тому вони почали дедалі частіше проводити позиційні атаки. Одразу по перерві міг забивати Тютюнов, але не реалізував вихід віч-на-віч з Домчаком. Суперники вели активну боротьбу в кожному епізоді. Львівʼяни діяли організовано у захисті та практично не дозволяли опонентам наближатися до своїх воріт. До фінального свистка рахунок на табло так і не змінився.
  УФК-КАРПАТИ U-17 у фіналі чотирьох набирають сім очок і фінішують на першій сходинці в таблиці та отримують звання чемпіона Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2023/24!

Футбол

ФК-КАРПАТИ U-17 – ЧЕМПІОНИ ДЮФЛ УКРАЇНИ СЕЗОНУ 23/24ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ 3:0 ДЮСШ ФА КРИВБАСФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу