53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : 2 ТУР ДЮФЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ – ЛФКС-КАРПАТИ

14 вересня відбулись матчі другого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
Учні коледжу, відділення футболу дев'ятого і одинадцятого класу приймали АФ “Рух”, а восьмикласники і десятикласниками проводили свої поєдинки на виїзді проти ДЮСШ “Волинь” з Луцька.
   U-17 (11-й клас - 2008 р.н.)
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
ЛФКС-КАРПАТИ - АФ Рух (Львів) – 1:0
  Гол: Дєдов, 67.
 Склад: Колесник, Давид, Горощук, Бобечко, Білінський, Левкович, Карпин, Кракалов, Гавура, Куценко, Шопронку.
  Запасні: Потерайко, Єнич, Корчак, Дєдов, Березовський, Мартинюк, Карпінський, Мітяєв.
  На початку зустрічі “жовто-чорні” регулярно створювали гольові моменти, тому Артем Колесник був змушений кілька разів рятувати свою команду. На 23-й хвилині Степан Бобечко зіграв рукою у власному штрафному, а рефері призначив пенальті. Колесник виграв дуель в Олександра Кройтаря і відбив удар з одинадцятиметрової позначки. Карпатівці відповіли дальними пострілами Арсена Білінського та Архипа Кракалова, однак в обидвох епізодах м’яч пролетів повз ворота.
   Долю поєдинку вирішив гол на 67-й хвилині. Антон Левкович пройшов правим флангом та прострілив на дальню стійку. Олександр Дєдов, який вийшов з лави запасних, без проблем відправив м’яч у порожні ворота та побіг святкувати гол в обіймах партнерів. У заключній частині поєдинку “Рух” великими силами тиснув на ворота Колесника, однак “зелено-білі” змогли втримати мінімальну перевагу.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U17 Група 1)
   U-15 (9-й клас - 2010 р.н.)
   Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
   ЛФКС-КАРПАТИ - АФ Рух (Львів) – 0:0
  Склад: Зізіцкий, Воронюк, Козимка, Когут, Глущенко, Колонюк, Гбур, Смірнов, Король, Гаук, Шишута.
   Запасні: Шекета, Полеванчук, Руснак, Топало, Цупер, Василишин, Кікоть, Васильків.
“Зелено-білі” протягом усього поєдинку діяли другим номером та намагались шукати свої моменти у контратаках. Справжнім героєм зустрічі став голкіпер господарів Максим Зізіцкий, який ще у першому таймі виконав кілька блискучих сейвів. Натомість на 21-й хвилині “леви” мали змогу відзначитись після кутового, однак Владислав Максимечко впорався з ударом Павла Смірнова.
   На старті другої половини зустрічі “рухівці” забили гол, проте арбітр скасував взяття воріт через офсайд. На 46-й хвилині Смірнов вдруге небезпечно пробивав головою після кутового, проте Максимечко знову врятував свою команду. На 56-й хвилині підопічні Олександра Гринишина та Ігоря Артимовича ледь не вирвали перемогу. Максим Кікоть підхопив м’яч на межі карного майданчика та прицільно вистрілив під поперечку – голкіпер останньої миті перевів на кутовий.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U15 Група 1)
    U-16 (10-й клас - 2009 р.н.)
   Тренер: Віталій Лобасюк та Андрій Гурський.
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ЛФКС-КАРПАТИ – 0:2
   Голи: Кривунець, 15, 21.
   Склад: Коваль, Панчишин, Гутник, Гльоц, Зварич, Куцюк, Кецик, Паливода, Бабірад, Гураль, Кривунець. Стасюк, Москвітін, Кашуба.
   Запасні: Демків, Русяк, Ксьонзик, Четверіков, Віцинський, Оганесян, Стасюк, Москвітін, Кашуба.
   Вже до середини першого тайму карпатівці двічі встигли засмутити суперників. Спочатку на 15-й хвилині Матвій Кецик виконав навіс з лівого флангу на Ярослава Кривунця. Форвард випередив голкіпера та у дотик переправив м’яч у ворота.
На 21-й хвилині Кецик зіграв у відборі та вивів Кривунця на ударну позицію. Ярослав зблизився з голкіпером та результативно пробив у ближній кут – 0:2. На початку другого тайму Маркіян Панчишин головою пробив у стійку, а на 55-й хвилині Святослав Гльоц не зміг відправити м’яч у порожні ворота після подачі з кутового. До фінального свистка львів’яни контролювали гру та здобули впевнену перемогу.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U16 Група 1)
    U-14 (8-й клас - 2011 р.н.)
   Тренер: Любомир Вовчук та Роман Вергун.
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ЛФКС-КАРПАТИ – 0:1
   Гол: Калинич, 48.
   Склад: Прокопів, Мичко, Возний, Вайда, Тарнавський, Паска, Петронюк, Швед, Цигак, Калинич, Тодосійчук.
   Запасні: Гануляк, Никончук, Віткович, Жаб’як, Гайфулін, Чабан, Денисюк, Погоріляк.
   Команди досить жваво розпочали матч. Вже на шостій хвилині Давид Калинич організував перший небезпечний момент, але після його удару м’яч пролетів вище. На 18-й хвилині Калинич вийшов віч-на-віч з голкіпером “Волині” – цього разу господарів врятувала стійка.
Протягом усієї гри львів’яни створювали небезпечні моменти і на 48-й хвилині відкрили рахунок. Богдан Паска пройшов лівим флангом та віддав на лінію воротарської зони, де перебував наполегливий Калинич. Форвард без проблем покотив м’яч у сітку порожніх воріт та приніс своїй команді дебютну перемогу в сезоні.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U14 Група 1)
   3-й тур ДЮФЛУ сезону 2024/2025 (Еліт ліга, група 1).
21.09.2024 — субота
  U-16
12:00 ЛФКС-КАРПАТИ - АФ Рух (Львів)
  U-14
14:00 ЛФКС-КАРПАТИ - АФ Рух (Львів)

Домашні поєдинки відбудуться на стадіоні Львівського Національного Університету Природокористування, за адресою: Львівська область, м. Дубляни, вулиця Володимира Великого 1.

Футбол

2 ТУР ДЮФЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ – ЛФКС-КАРПАТИ1 тур ДЮФЛУ: результати матчів відділення футболу – ЛФКС-КАРПАТИ«ЛФКС-КАРПАТИ» U-16 — переможці турніру "Кубок легенд Карпат"«ЛФКС-КАРПАТИ» U-15 — бронзові призери «UTMOST CUP»!УЧНІ НАШОГО КОЛЕДЖУ, ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ, ПРОХОДЯТЬ ПІДГОТОВКУ ДО НОВОГО СЕЗОНУ 2024/2025 ДЮФЛУЗ СУМОМ ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ВТРАТУ ЩЕ ОДНОГО ВИПУСКНИКА КОЛЕДЖУ, ОЛЕГА ІВАХНЮКАФК-КАРПАТИ U-17 – ЧЕМПІОНИ ДЮФЛ УКРАЇНИ СЕЗОНУ 23/24ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ 3:0 ДЮСШ ФА КРИВБАСФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ