53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна

На відкритій першості Львівського коледжу спорту переглядали майбутніх учнів

Цими днями в легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові під патронатом НОК України відбулася легкоатлетичні змагання серед юнаків та дівчат 2009-2011 р.н. на призи львівських олімпійців. Такі традиційні змагання чимало років поспіль відбуваються як відкрита юнацька першість Львівського фахового коледжу спорту з легкої атлетики у приміщенні, а їхнім завданням є переглянути майбутніх учнів одного з найкращих в Україні спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.

детальніше >>>

Студентка коледжу Олександра Хоменець - срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Румунії м.Бухаресті 17 березня 2023 р. завершилася жіноча програма чемпіонату Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
 Другого дня змагань срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. Олександра посіла ІІ місце у ваговій категорії до 57кг.

«У кожнім слові Кобзаря живе майбутня Україна…»

З нагоди вшанування памяті духовного символа України в коледжі відбулася низка заходів. Учитель української мови Мацюх Г.Р. та бібліотекар Мартинова І.Ю. із учнями 9-б та 9-в класів провели тематичне заняття, присвячене 209-річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Підсумки тижня іноземних мов у Львівському коледжі спорту

Упродовж тижня іноземних мов (27.02.-04.03.2023р.) у Львівському коледжі спорту проходили різноманітні заходи, де учні 7-11 класів  не тільки показали  свої знання, а й творчі навички, ділилися  досягненнями в спорті, креативністю  та лідерськими якостями.
Тиждень іноземних мов  проходив під гаслом «Modern Trends in English as a world spoken language» (сучасні тренди в англійській мові як мови міжнародного спілкування).

Соломія Винник і Анастасія Алпеєва - чемпіонки Європи, Марія Винник - бронзова призерка

У столиці Румунії м.Бухаресті, де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, 17 березня 2023 р. перші нагороди розіграли жінки.
У ваговій категорії до 59кг чемпіонкою Європи стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Соломія Винник.
 Соломія блискуче провела весь турнір і всіх своїх суперниць перемогла з відчутною перевагою. Перед Соломією не встояли норвежка Аннете Хуає (рахунок 12:1), шведка Евеліна Хульцен (12:0), туркеня Ебру Дагбасі (10:1) та у фіналі Амель Ребія з Франції (перемога на туше).

П'ятеро учнів коледжу спорту візьмуть участь у кваліфікації до чемпіонату Європи з водного поло

16-19 березня 2023 р. у Грузії, Словенії, Румунії та на Мальті відбудуться кваліфікаційні турніри до чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків віком до 17 років.
 Збірна України гратиме у м.Тиргу-Муреш у Румунії у групі "С". Суперниками нашої команди будуть збірні Молдови, Ірландії, Швейцарії та Румунії. Дві кращі команди з групи виходять у фінальну частину чемпіонату Європи, який пройде у серпні у Туреччині.

Гандболістки Львівського коледжу спорту у чвертьфіналі Кубка України

11-12 березня 2023 р. у м.м. Ужгороді та Рівному відбулися ігри 1/8 фіналу Кубка України з гандболу серед жінок.
 Об'єднана команда Львівського коледжу спорту і НУ "Львівська політехніка" "Львівська політехніка-ЛФКС" у Рівному зустрічалася з "Дніпро-ДЮСШ №1" з м.Дніпра і у обидвох зустрічах перемогла 48:25 і 42:27.

Футболісти Львівського коледжу спорту - бронзові призери всеукраїнського турніру "Utmost Cup"

У м.Вінниці 9-12 березня 2023 р. відбувся відкритий всеукраїнський турнір "Utmost Cup" з футболу серед гравців віком до 15 років, участь у якому взяла команда 9 класу Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
 На груповому етапі турніру команда коледжу перемогла ФК "Олександрію" з однойменного міста 2:1 ( забитими м'ячами відзначилися Артур Ковальчук і Єгор Березовський), київський "Локомотив" 3:0 (голи на рахунку Єгора Березовського, Олександра Шопронку, Антона Левковича), заграла унічию 2:2 з місцевою "Прем'єр-Нивою" (забили Богдан Карпин і Олександр Шопронку), набрала 7 очків і посіла І місце у групі "Б".

Шестеро вихованок Львівського коледжу спорту виборюватимуть звання молодіжних чемпіонок Європи

13-19 березня 2023 р. у столиці Румунії м.Бухаресті відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
  У складі збірної команди України звання молодіжних чемпіонок Європи виборюватимуть відразу шестеро вихованок Львівського коледжу спорту. Це студентки ІІІ курсу Олександра Хоменець і Манола Скобельська, минулорічні випускниці Марія та Соломія Винник, випускниці попередніх років Анастасія Алпеєва і Оксана Чудик.

Загинув випускник Львівського коледжу спорту Олександр Коротун

В боях за Україну під Соледаром загинув випускник Львівського коледжу спорту Олександр Коротун.
 Св.п.Олександр Коротун - вихованець відділення футболу, випускник 2004 року. Футбольну майстерність у коледжі вдосконалював під керівництвом заслуженого тренера України Володимира Данилюка.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільби

У столиці Естонії м.Таллінні у ці дні проходить чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
 У командній стрільбі з пістолета бронзові медалі виборола збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Павла Коростильова, киянина Віктора Банькіна та Олега Омельчука з Рівного. У "бронзовому" матчі українці здолали команду Латвії 17:13.
 Чемпіонами ж Європи стали турецькі стрільці, які у фіналі перемогли Німеччину 16:14.

Десятикласниця коледжу спорту Ілона Крупа - триразова чемпіонка України зі спортивної гімнастики

Три золоті медалі виборола учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Ілона Крупа на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики, який 6-11 березня 2023 р. відбувся у м.Кропивницькому.
 На початках Ілона стала найсильнішою у гімнастичному багатоборстві. За сумою 4-х видів Ілона набрала 51,367 балів і на 3,7 пунктів випередила господарку змагань Діану Савельєву. ІІІ місце посіла ще одна кропивничанка Софія Матюшенко.

У Національній збірній України з водного поло восьмеро вихованців Львівського коледжу спорту

Національна збірна України з водного поло 9 - 13 березня 2023 р. візьме участь у кваліфікації до Кубка світу-2023 (дивізіон "Б") у м.Отопені (Румунія). Суперниками українців будуть команди Великобританії, Мальти, Німеччини і Румунії.
  У складі збірної у відборі на Кубок світу гратимуть відразу восьмеро вихованців Львівського коледжу спорту. Це Нестор Бабський, Данило Соколов, Ігор Кечеджи, Костянтин Алєксєєв, Максим Осика, Орест Джура, Роман Грищук і Олександр Дядюра.

Студенти коледжу - активні учасники тижня іноземної мови

Впродовж тижня іноземних мов, який відбувся  27.02 - 4.03.2023 р.,  проходили різноманітні заходи, де студенти не тільки показали  свої знання, а й творчі навички; ділилися своїми досягненнями у спорті, креативністю  та лідерськими якостями.
  Яскравим тренінгом був захід під гаслом «Citius, altius, fortius — communis! «Швидше, вище, сильніше — разом».
 Студенти проявили свій хист у вікторині "Modern trends in English Language", де продемонстрували свої знання з  спецкурсу «ESP English – Спортивна англійська». Студенти коледжу показали неабиякі знання у вивченні даного курсу, вміння застосовувати  їх в їхньому професійному спортивному житті.

Семеро вихованок Львівського коледжу спорту взяли участь у іграх збірної України з Румунією

Готуючись до вирішальних відбіркових зустрічей на чемпіонат світу-2023 з командою Північної Македонії (8 і 11 квітня), національна збірна команда України з жіночого гандболу у м.Бистриця 3 і 4 березня 2023 р. провела дві контрольні зустрічі зі збірною Румунії - однією з провідних команд Європи.
  В обидвох матчах сильнішими виявилися господарки майданчика 29:24 і 29:23.
  У складі збірної України участь у іграх взяли відразу семеро вихованок Львівського коледжу спорту. Це Ірина Прокоп'як, Діана Дмитришин, Тетяна Поляк, Мар'яна Маркевич, Марина Коновалова, Леся Смолінг та Тамара Смбатян.