53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна

У Єрусалимі Шипілова поступилась фавориткам

Збірна команда України з жіночої рапіри посіла 8 місце на чемпіонаті Європи з фехтування серед юніорів, який 4 березня 2014р. завершився у Єрусалимі. У 1/4 фіналу українки поступилися фавориткам першості – збірній Італії, яка у підсумку і стала чемпіоном Європи.

детальніше >>>

На чемпіонаті Європи Царьков переміг з європейським рекордом

Вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (вип. 2008р.) виборов золоту нагороду чемпіонату Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який у ці дні триває у м.Москві (Російська Федерація).
Олег переміг у стрільбі з пневматичної гвинтівки, встановивши при цьому рекорд Європи у фінальній серії – 208,6 очка.

У Єрусалимі Асадулаєв сьомий

Юніорська рапірна збірна команда України посіла 7 місце у командному турнірі чемпіонату Європи з фехтування серед молоді, який у ці дні триває у Єрусалимі.
За попадання у четвірку кращих команд континенту, яка розіграла призові місця, українцям забракло лише одного уколу – у 1/4 вони поступилися італійцям 44:45.

Яна Шемякіна – п’ятий лауреат Кубка світу у Сент-Морі

Знаменита вихованка Львівського училища фізичної культури, олімпійська чемпіонка Лондона
Яна Шемякіна посіла 5 місце на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок, який 28 лютого – 2 березня 2014р. відбувся у французькому містечку Сент-Море.

Надія Дєньгіна – чемпіонка Європи, у Ігора Кізими – європейське «срібло»

У Москві (Російська Федерація) на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї перші медалі розіграли стрільці по рухомій мішені.
У командній стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю (вправа ГП-11а), серед дівчат-юніорок чемпіоном Європи стала збірна команда України у складі минулорічної випускниці Львівського училища фізичної культури Надії Дєньгіної та чернігівчанок Дарії Рожнятовської і Юлії Тимошко.

Лілія Горішна – срібна призерка міжнародного турніру із серії Гран Прі

У столиці Білорусі 1-2 березня 2014р. відбувся традиційний, сорок четвертий за ліком, міжнародний турнір із серії Гран Прі з вільної та жіночої боротьби на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя.
В змаганнях жінок вагової категорії до 53кг срібною призеркою турніру стала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Лілія Горішна.

«Спорт гартує націю»

Саме над цією темою працювали спортсменки Львівського училища фізичної культури (виховна група №9, вихователь Волянюк С.М.) впродовж проекту «Лиш боротись - значить жить», накопичуючи інформацію з різноманітних джерел: друкованих та інтернет-видань, музейних експозицій, зустрічей з цікавими людьми, кінострічок.

Павло Коростильов – дворазовий чемпіон Європи і рекордсмен світу!

У Москві (Російська Федерація) триває чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з пістолета в категорії юніорів дворазовим чемпіоном Європи став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов.

Маркіян Івашко і Георгій Іваницький – чемпіони світу

У французькому місті Нім 2 березня 2014р. завершився чемпіонат світу зі стрільби з лука у приміщенні.
У командній стрільбі з олімпійського лука серед чоловіків чемпіоном світу стала збірна команда України у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Маркіяна Івашка (вип. 1996р.), Георгія Іваницького (вип. 2012р.) та харків’янина Віктора Рубана. У фінальному поєдинку українці не залишили жодних шансів збірній Японії 235:229.

Ігор Кардаш і Денис Михальчук – п’яті лауреати світової першості зі стрільби з блочного лука

Студенти Львівського училища фізичної культури Ігор Кардаш (ІІІк.) та Денис Михальчук (ІІк.) посіли п’яте місце на чемпіонаті світу зі стрільби з блочного лука у приміщенні в командних змаганнях серед юніорів (м.Нім, Франція, 25 лютого – 2 березня 2014р.).

Соломія Гнип – срібна призерка чемпіонату світу зі стрільби з лука

Учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури
Соломія Гнип стала срібною призеркою чемпіонату світу зі стрільби з лука у приміщенні, який у ці дні триває у французькому місті Нім.

Павло Коростильов виборов олімпійську ліцензію

Учень 10 класу Львівського училища фізичної культури
Павло Коростильов (на фото) виборов ліцензію на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, які у серпні ц.р. відбудуться у м.Нанкін, що у Китаї.

Учні ЛУФК зустрілись з Героєм України Юрієм Шухевичем

Присутні в аудиторії учні дев’ятих та одинадцятих класів Львівського училища фізичної культури стоячи, оплесками зустріли Юрія Шухевича, сина Головного командира Української повстанської армії генерал-хорунжого Романа Шухевича (Тараса Чупринки), висловлюючи глибоку повагу людині, яка «вела високовольтну лінію духу» через усе своє життя.

У складі збірної на Кубок світу четверо вихованок ЛУФК

Тренерська рада збірної України з жіночої боротьби визначила склад команди для участі у Кубку світу, який 15-16 березня 2014р. пройде у столиці Японії.

Вихованці ЛУФК виборюватимуть призи Медведя

1-2 березня 2014р. у м.Мінську (Республіка Білорусь) відбудеться 44
ий міжнародний турнір на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя з вільної та жіночої боротьби.