53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна

Стрільці Львівського коледжу спорту серед переможців юніорського чемпіонату України

У м.Вінниці 14-19, а у Львові 21-26 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів віком до 20 років. У Львові змагалися пістолетники.
          У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-7 - 50 пострілів) чемпіоном України з результатом 278 очків став студент І курсу Львівського коледжу спорту Роман Плескун. Три пункти переможцю поступився його однокурсник Назар Козій. Назар - срібний призер чемпіонату. Ще один першокурсник Володимир Поліщук посів 6 місце, а одинадцятикласник Тимофій Куріпко - восьме.

детальніше >>>

Студентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четверта

У м.Познані (Польща) 24-27 червня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
       У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м 4 місце серед жінок посів український екіпаж у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерії Терети та Олени Циганкової з Рівного. Бронзовим призеркам Анніці Лоске та Офелії Преллер з Німеччини українки поступилися лише 0,024сек.
    На дистанції 200м ситуація повторилася. І тут Валерія та Олена знову четверті з відставанням від ІІІ місця, яке дісталося полячкам, 0,083сек

Восьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьби

Відразу восьмеро вихованців Львівського коледжу спорту у складі збірної команди України візьмуть участь у чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів, який 28 червня 2021 р. розпочинається у німецькому Дортмунді. Це учениця 11 класу Марія Орлевич, студентки І курсу Олександра Хоменець, Манола Скобельська, другокурсниця Соломія Винник, третьокурсники Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва, Данило Стасюк та випускниця Катерина Зелених.

Вихованка спортколеджу Юлія Коростильова - бронзова призерка кубка світу зі стрільби

У м.Осієку (Хорватія) 24 червня 2021 р. розпочався Кубок світу зі стрільби.
         У перший день змагань бронзовою призеркою Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова. Юлія посіла ІІІ місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.

Стрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату України

У Львові на лукодромі "Динамо" 20-24 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
          У командній стрільбі серед дівчат чемпіоном України стала зб.команда Львівської обл. -1, у складі якої виступала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва. У фінальній дуелі збірна Львівщини -1 перемогла збірну Львівщини - ІІ з рахунком 5:1. У складі другої львівської команди стріляла студентка ІІ курсу Жанна Наумова. Отож, Жанна - срібна призерка чемпіонату.

Студент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосе

На карпатських дорогах Львівщини та частково Закарпаття 15-19 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
              У індивідуальній гонці на час на дистанцію 25км срібним призером чемпіонату серед молоді віком до 23 років став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Другокурсник Андрій Ганзін посів 18 місце. У парі з недавнім випускником коледжу Олександром Кривичем хлопці показали четвертий результат у командному заліку.
           Третьокурсниця Соломія Лукачук посіла 9 місце в індивідуальній гонці та сьоме - у груповій на 140км у перегонах серед жінок віком до 23 років.

Олег Вітик - переможець, Іван Завадський - бронзовий призер Гімназіади України з боксу

У м.Умані 16-20 червня 2021 р. відбулися фінальні змагання ІІІ літньої Гімназіади України з боксу. Змагалися боксери-школярі віком до 16 років.
        У ваговій категорії до 66кг переможцем Гімназіади став учень 9 класу Львівського коледжу спорту Олег Вітик. На рингу Уманського педуніверситету Олег провів три бої і у всіх отримав перемоги.

Футболісти-восьмикласники спортколеджу - срібні призери юнацького чемпіонату України

У с.Дерцені Мукачівської ОТГ на футбольних полях місцевої академії футболу 20-22 червня 2021 р. відбулася фінальна частина чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 14 років, участь у якій взяли 4 найсильніші команди цієї вікової категорії: "Динамо" Київ, "Шахтар" Донецьк та колективи Львівського і Дніпропетровського коледжів спорту.
         Спочатку команди розіграли півфінали. Команда Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" зустрічалася з київським "Динамо". Гра пройшла у рівній боротьбі. Львів'яни наприкінці першого тайму відкрили рахунок - відзначився Максим Смаглій. Кияни у другому таймі були активнішими і зуміли відігратись. Основний час так і завершився унічию 1:1. А от у пробитті одинадцятиметрових ударів майстернішими були наші хлопці 5:4.

Ватерполісти Львівського коледжу спорту - володарі Кубка України у складі львівського "Динамо"

18-20 червня 2021 р. у Львові відбувся Кубок України з водного поло серед чоловічих команд.
        Перемігши почергово зб.юнацьку команду України (вік гравців до 17 років) 17:2, Київську ДЮСШ-21 21:2 та у фіналі - зб.Харківської обл. 11:6, Кубок України втретє поспіль та загалом у десятий раз виборола команда львівського "Динамо".
         Володарями Кубка у складі "Динамо" стали учні та студенти Львівського коледжу спорту Данило Соколов (10кл.), Ігор Любінський, Чінгіз Агаджанов (11кл.) та Ігор Кечеджи (ІІІ курс).

Семеро ватерполістів спортколеджу візьмуть участь у кваліфікації до юнацького чемпіонату Європи

Відразу семеро учнів Львівського коледжу спорту у складі збірної команди України візьмуть участь у кваліфікаційному турнірі до чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків віком до 17 років, який 25 червня 2021 р. стартує у хорватському м.Корчула. Це Ігор Любінський, Данило Хацко (обидва 11кл.), Дмитро Гупаловський, Данило Соколов, Назар Гагалюк (10кл.), Андрій Лободинський, Нікіта Газієв (9кл.).

Четверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслування

У період з 24 до 27 червня 2021 р. у польській Познані відбудеться чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.

Студентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики

У м.Луцьку 18-20 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики.
         У естафеті 4х400м чемпіонками України серед жінок стала збірна команда Львівської обл., у складі якої бігли студентки Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська (І курс) та Мар'яна Шостак (ІІІ курс).
       Чоловіча команда Львівщини посіла ІІІ місце. За команду виступав третьокурсник Юрій Васічкін.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслування

У м.Ковелі 9-13 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Змагалися юні веслярі віком до 16 і до 14 років.
      Серед шістнадцятилітніх дворазовою чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко. Софія перемогла у перегонах на одномісних байдарках на дистанцію 200м та у байдарці-двійці на 500м. У байдарці-двійці Софії асистувала її однокласниця Вікторія Дячук.
            У байдарці-одиночці на 500м Софія - срібна призерка. Вікторія тут на п'ятому місці.
Десятикласник Сергій Данько у парі з учнем дев'ятого класу Артемом Ямковим вибороли срібні медалі у перегонах на каное-двійках на 200м, стали бронзовими призерами на 500 та посіли 5 місце на 1000м.

Учениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ята

У м.Самокові (Болгарія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, 18 червня завершилася жіноча програма змагань.
           У ваговій категорії до 46кг 5 місце на чемпіонаті посіла учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Діана Лаць.

Олександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів

У м.Самокові (Болгарія) впродовж 14-20 червня 2021 р. проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
         У ваговій категорії до 45кг бронзовим призером чемпіонату серед борців вільного стилю став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин.
         На шляху до "бронзового" успіху Олександр поборов угорця Каролі Барата 8:1, Дімітера Бісеркова з Болгарії 6:6 ( перемога за останньою результативною дією), поступився представнику Російської Федерації Ахмаду Галаєву 0:10 та у поєдинку за ІІІ місце був сильнішим за турка Юнуса Баттала 6:0.